У 2019 році в світі буде встановлено 123 ГВт сонячних електростанцій

Консалтингова компанія IHS Markit прогнозує, що в наступному році в світі буде введено в експлуатацію 123 гігават (ГВт) сонячних електростанцій.

B минулому році в світі було введено в дію приблизно 100 ГВт фотоелектричних об’єктів генерації.
Незважаючи на недавні зміни в інструментарії підтримки ВДЕ в Китаї, світовий ринок в 2018 р навряд чи просяде – раніше IHS Markit прогнозувала 105 ГВт нових сонячних електростанцій в поточному році. В 2019 аналітики, як ми бачимо, очікують значне зростання. При цьому, що дуже важливо, частка КНР буде знижуватися. Якщо в 2017 році на Китай припало приблизно половина приросту, то в 2019 році дві третини потужностей будуть введені в інших країнах.

«Фотоелектрична енергетика стає географічно більш розподіленої, причому щорічне введення сонячних потужностей зростає більш ніж на 20 відсотків на ринках 45 країн», – пишуть аналітики IHS.

Потужний зростання нових установок дозволить підвищити утилізацію виробничих потужностей і стабілізувати ціни на обладнання для сонячних електростанцій, вважають автори.

Раніше писали, що сонячна енергетика може стати основним джерелом електроенергії в світі. Про це Європейська технологічна і інноваційна платформа для фотоелементів (ETIP PV) заявила на 24-х кліматичних переговорах ООН.

envelop facebook search