У МАЛАЙЗІЇ ПОБУДУЮТЬ ПЕРШУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ З ДВОСТОРОННІМИ ПАНЕЛЯМИ

У Малайзії збудують першу сонячну електростанцію потужністю 43,8 МВт з двосторонніми панелями.

Проект реалізує компанія Halpro Engineering – спільне підприємство німецького забудовника EPC Greencells Group і його малазійського партнера Majulia в рамках другого етапу Національної програми масштабного розвитку сонячної енергетики.

Модулі, які мають високоефективні двосторонні елементи і подвійне скляне покриття здатні виробляти енергію і з тильної сторони, при цьому номінальна потужність такої генерації може перевищувати 70% показника фронтальної сторони. Вони зберігають підвищену генеруючу здатність при низькому освітленні і в самих жорстких умовах експлуатації (наприклад, в пустелях, морських прибережних зонах і т.д.) і при екстремальному кліматі (високих температурах, вологості і т. Д.). Завдяки комбінації високоефективних модулів з трекерами майбутня електростанція вироблятиме ще більше електроенергії.

За попередніми оцінками, після введення в експлуатацію нова сонячна електростанція буде генерувати 74 млн кВт * год електроенергії на рік. Двосторонні модулі з подвійним скляним покриттям загальною потужністю 43,8 МВт

envelop facebook search