У швейцарських Альпах встановили першу плавучу сонячну електростанцію

Швейцарська енергопостачальна компанія Romande Energie завершить установку мережевої плавучої сонячної електростанції на 448 кіловат на поверхні озера Туль на висоті 1810 метрів в швейцарських Альпах.

У 2017 році цей проект був схвалений вартістю $ 2,37.

«Все плавучі конструкції встановлені на воді, установка останніх комплектуючих планується до введення в експлуатацію», – повідомляє прес-секретар компанії.

У компанії пояснили, що це пов’язано перш за все з сильним віддзеркаленням світла на снігу, що підвищує ефективність сонячних батарей. Крім того, сонячна електростанція буде працювати в суворих погодніх умовах, оскільки поверхня озера замерзає в зимові місяці. Проект вартістю 2,15 мільйона євро був схвалений кантонів Вале у вересні 2017 року і отримав право на «зелений» тариф в рамках Швейцарської програми просування відновлюваної енергії.

Плавуча сонячна електростанція складається з 1400 двосторонніх сонячних батарей неназваного виробника і 36 плавучих конструкцій, виготовлених з алюмінію та поліетилену високої щільності, які закріплені на дні озера за допомогою вантажів і можуть підніматися і опускатися в залежності від рівня води. На одній з плавучих конструкцій встановлені центральний інвертор і трансформатор, а на інших 35 платформах встановлено по 40 сонячних батарей. На одній з конструкцій встановлені центральний інвертор і трансформатор. На інших 35 платформах встановлено по 40 сонячних батарей.

envelop facebook search