У Швеції встановлять гігантську дахову сонячну станцію

Speed ​​Group будує найбільшу сонячну станцію в Північному регіоні.

Найбільша в Північній Європі фотоелектрична система на даху – як за розміром, так і за потужністю – повинна бути встановлена ​​в новому головному офісі та складі Speed ​​Group, розташованому за межами Бурос, Швеція. Очікується, що система, яка буде охоплювати територію розміром до 11 футбольних полів.

«Ми дуже пишаємося тим, що працюємо з Speed ​​Group, щоб зробити важливий крок вперед в переході на зелену енергію. Будівництво для сталого майбутнього лежить в основі нашої роботи зі сталого розвитку, і цей проект дозволить нам довести, що наші будівлі можуть бути частиною рішення, а не частиною проблеми. І незважаючи на те, що податок на сонячну енергію в даний час карає великі сонячні електростанції, ми не можемо відкладати великі і важливі інвестиції в клімат в майбутньому », – говорить Матіас Кеттельхойт, глава Logicenters.

Завод сонячних батарей на даху матиме електричну потужність 5 МВт і загальну площу 60 000 м². Це буде найбільший в Північному регіоні завод сонячних батарей, як по площі, так і по потужності. Будівництво заводу планується завершитись в 2020 році, і очікується, що він буде виробляти 4 ГВт-год електроенергії на рік, що може забезпечити близько 800 стандартних будинків електроенергією протягом всього року.

Підраховано, що нова сонячна електростанція буде виробляти на 33 відсотки більше електроенергії, ніж в даний час споживається власністю. Speed ​​Group буде використовувати частину електроенергії в своїй повсякденній роботі, але надлишки будуть доступні іншим користувачам через електромережу.

Хочете жити в екологічному світі? Просто зробіть так, як це зробили вже тисячі сімей по всій Україні і світі.

Сонячна електростанція – ключ до екології і пасивного доходу.

Корпорація Радіан – завжди готова допомогти вам стати незалежними, в будь-який час дня і року

envelop facebook search