У ВІННИЦІ ОБЛЕНЕРГО ВСТАНОВИТЬ ПОКРІВЕЛЬНУ СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ

На даху будівель «Вінніцаоблтеплоенерго» встановлять сонячну електростанцію потужністю 60 кВт.

Всього на даху будівлі «Вінніцаоблтеплоенерго» по вулиці Вишневій буде встановлено 193 сонячні панелі потужністю 0,31 кВт.

«Сонячну електростанцію потужністю 60 кВт будуємо для забезпечення власних потреб, – розповів генеральний директор« Вінніцаоблтеплоенерго »Валерій Довбанюк. – За «зеленим» тарифом ми продавати не будемо, тому що не буде потужність перевищувати наше споживання ».

Зараз «Вінніцаоблтеплоенерго» купує електроенергію за 2,77 гривні з ПДВ за кіловат, говорить гендиректор. «Підприємство споживає близько 8000 кВт * год на місяць, витрачаючи близько 22 тис. Гривень, – пояснив він. – Саме цю суму і плануємо економити щомісяця влітку, встановивши сонячні панелі, а взимку доведеться докуповувати електроенергію ».

Проект вартістю 533 тис. гривень має бути завершений до 31 грудня поточного року.

КП «Вінніцяоблтеплоенерго» закупило фотоелектричні модулі в минулому році приблизно на 900 000 гривень. Кошти на реалізацію проекту підприємство взяло в кредит обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництво під п’ять відсотків. Термін окупності проекту становить сім років.

envelop facebook search