У Єгипті почалася тестова експлуатація українських трамваїв

В другому за величиною місті Єгипту курсують українські трамваї, на разі в тестовому режимі. Дніпровська компанія “Татра-Юг” привезла трамваї і техспеціалістів до Александрії.

трамвай

Відбулося шість випробувальних поїздок без пасажирів, під наглядом українських техспеціалістів, інформує Халід Елева. Пізніше тестові поїздки продовжилися, але вже в режимі пасажирських перевезень.

дорога

Голова Александрійського управління пасажирських перевезень повідомив, що “новий трамвай є важливим поворотним моментом в єгипетській системі громадського транспорту”, котрий має допомогти вирішити проблеми дорожнього руху і забруднення повітря.

Єгипетські журналісти пишуть, що український трамвай “пропонує розкішні поїздки”, тому що він оснащений Wi-Fi, кондиціонером, не створює зайвого шуму, в порівнянні зі старими трамваями; пропонує візуальну систему інформування про зупинки протягом всього маршруту.

Раніше,  писали, що Дніпровська компанія показала, як буде виглядати повністю низькопідлоговий трамвай.

«Татра-Юг» — український виробник трамвайних вагонів. Локалізація виробництва сягає 95%.

Компанія виробляє трамвайні вагони з 1993 року, при цьому є ідейними послідовниками чеської компанії ЧКД «Татра», яка випускала трамваї з 1927 року. Виробництво володіє міжнародними сертифікатами якості ISO 9001. Трамваї компанії «Татра-Юг» експлуатуються у 22 містах України.

Виробничі потужності підприємства розташовані в Дніпрі.

envelop facebook search