Українська енергетична біржа стала членом Europex

radian

Українська енергетична біржа отримала членство в Асоціації Європейських енергетичних бірж.

«18 жовтня було прийнято рішення про прийняття УЕБ до членів Europex, реєстрація членства відбудеться в червні 2020 року», – йдеться в повідомленні.

За словами голови Біржового комітету УЕБ Олексія Дубівського членство в Europex дасть можливість доступу до ринкової інформації, участь в робочих групах, розширить співпрацю з європейськими енергетичними біржами.

Українська енергетична біржа займається організацією і проведенням біржових торгів природним газом, нафтопродуктами, LPG, нафтою і газовим конденсатом, вугіллям і електроенергією. УЕБ реалізує завдання по створенню прозорого механізму формування справедливих цін на енергоносії. Біржа створена в березні 2010 року і зареєстровано вже понад 900 компаній-учасників.

Europex – організація, що представляє інтереси біржових оптових ринків: електроенергії, газу та торгівлі квотами парникових газів. Асоціація фокусується на розробці європейської нормативно-правової бази для оптової торгівлі енергоносіями та надає дискусійний майданчик на європейському рівні. Членами Europex є провідні світові фінансові організації, включаючи EEX, ICE Endex, Nasdaq Commodities, Nord Pool, Pegas CEGH, Powernext.

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що Кабмін затвердив порядок проведення аукціонів для укладення двосторонніх договорів на ринку електроенергії, які потрібні для реалізації механізму PSO.

envelop facebook search