Українська компанія DelFast розробила оновлену модель електробайка Top 2.0 з більш потужним двигуном і іншими поліпшеннями

Українська компанія Delfast готує нову версію свого електробайка, що вийшов на Kickstarter в 2017 році. У мережі вже з’явилася інформація про моделі Top 2.0, яку помітно поліпшили порівняно з попередником.

Delfast Top – це найшвидша модель лінійки (ще є Lite, Prime і Partner), здатна розганятися до 80 км/ч. Нова версія отримала покращений електродвигун потужністю 5 кВт (у попередника – 3 кВт), який дозволяє набирати максимальну швидкість ще швидше. До того ж конструктори попрацювали над його охолодженням, що знизило втрати енергії, а також додали захист від води і пилу за стандартом IP54. Модель Top 2.0 буде оснащуватися батареєю ємністю 3,5 кВтг (48 Ah/72 V).

Розробники переробили гальмівну систему, встановивши дводискові гідравлічні гальма на передню вилку. Також новий Delfast Top 2.0 отримає покращений керуючий контролер з новою прошивкою і більш якісний кольоровий дисплей з параметрами руху і 3G/GPS-навігатором.

Під час тестів на заводі електробайк показав швидкість 110 км/ч в режимі без навантаження, в реальних умовах швидкість буде менше через додаткової ваги водія.

Поставки електробайка Delfast Top 2.0 почнуться орієнтовно в четвертому кварталі поточного року, при цьому ті користувачі, які вже замовили попередню версію, можуть поміняти замовлення і дочекатися виходу новинки. Вартість моделі поки не озвучується, але навряд чи вона буде менше цінника актуальної версії (від 3499€).

Раніше повідомлялося, що український електробайк DelFast eBike вже зібрав на Kickstarter $120 тис.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: