В Естонії на депо встановили сонячні панелі

Сумарна потужність сонячних панелей складе 132 кВт. За рахунок роботи сонячних панелей планується покривати приблизно п’яту частину від всієї споживаної вагоноремонтним підприємством електроенергії.

Обсяг інвестиції склав 100 000 євро. Трохи менше 30% вкладених коштів Skinest Rail планує покрити за рахунок дотації фонду KredEx.

“Зараз, коли повсюдно йде перехід на поновлювані джерела електроенергії, ми як одне з найбільших підприємств Естонії і один з найбільших роботодавців в Валгамаа, поряд з удосконаленням технічної оснащеності наших підприємств, вважаємо за необхідне інвестування і в їх екологічність”, – зазначив член правління Skinest Rail Роман Захаров.

Раніше писали, що найближчим часом транспортна компанія Indian Railways планує встановити СЕС уздовж електрифікованих залізничних колій на території 10 штатів. Це дозволить значно скоротити щорічні витрати на оплату електроенергії.

Також залізнична станція міста Гувахаті, столиці індійського штату Ассама, є першою ж/д станцією в країні, яка повністю працює на сонячній енергії.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: