В Іспанії відкрита найбільша в Європі сонячна електростанція

Іспанська компанія Abengoa Solar завершила останні тестові випробування найбільшої в Європі сонячної електростанції, яка має постачати електроенергію жителів іспанської Севільї. У компанії говорять, що нова електростанція буде перетворювати в електрику не тільки сонячне світло, але і тепло, що виникає в результаті нагрівання протягом дня поверхонь сонячних панелей.

Крім десятків рядів сонячних панелей, електростанція складається з двох 160-метрових веж, що перетворюють і подають електроенергію. Іспанська компанія стверджує, що технічне оснащення її електростанції унікально і аналогів в світі не має.

Електростанція PS20 в пікові моменти здатна генерувати тільки за рахунок сонячного світла близько 20 мегават електроенергії, якої повинно вистачити на покриття електро-потреб 10 тисяч приватних будинків в Севільї.

У Abengoa Solar розповідають, що в конструкції електростанції передбачені сотні геліостатів, що перетворюють світло в електрику, а також проводять тепло в спеціальну турбіну, також виробляє електричний струм. Всього на станції працюють 1255 геліостатів.

envelop facebook search