В Україні нарахували понад 12,6 тисяч електрокарів

Зараз в Україні налічується понад 12,6 тисяч електрокарів. Про це заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 4 Міжнародну виставку електромобілів і гібридів в Києві, повідомляє прес-служба відомства.

Зазначено, що глобальний ринок електромобілів швидко зростає: якщо в 2010 році в світі було продано лише декілька тисяч електрокарів, то в 2018 році – вже понад 2 млн таких екологічних авто.
За даними видання Bloomberg, в 2025 році очікується зростання продажів до 10 млн електромобілів на рік

“Україна також дотримується цього тренду. Якщо в 2015 році в Україні було всього близько 500 електромобілів, то станом на 1 травня 2019 року – вже понад 12,6 тисяч”, – повідомив Савчук.

Стимулюючим фактором переходу на електротранспорт, як зазначено, є різке скорочення вартості акумуляторів в світі. Крім цього, в Україні скасовано ПДВ на ввезення електрокарів до 2022 року.

За словами Савчука, широке використання електромобілів дозволить заощадити на імпорті нафтопродуктів, зменшити викиди CO2 і мати чисте довкілля.

Раніше повідомлялося, що до 2025 року в усьому світі будуть продавати близько 10 млн електромобілів на рік і вже до середини 2030-х років вони перевершать з продажу ДВС-моделі. За даними аналітиків Bloomberg NEF, в 2018 році було продано більше 2 млн електромобілів, а всього на даний момент в світі налічується близько 5 млн електромобілів.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: