В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ ЩЕ ОДИН ЕЛЕКТОМОБІЛЬ

На вулицях міста Кропивницький зняли незвичайний електромобіль. Він саморобний і нестандандартний у багатьох відношеннях.

Перший в Україні веломобіль, який зробив Олексій Ганшин з села Китайгород Олександрівського району Кіровоградської області, виїхав на випробувальний маршрут довжиною 380 км.

Триколісний автомобіль Ганшина називається Piligrim. Він дуже маленький. Має сигарообразную форму кузова. Кузов пофарбований в апельсиновий колір. Електрокар має три колеса, він схожий на гоночні боліди, при цьому володіє вкрай компактними розмірами – завдяки своїй ширині на ньому навіть можна без проблем долати пробки.

Piligrim оснащується електромотором, сонячною батареєю і педальним приводом. Запас ходу – 90 км. Після того, як батарея сяде, можна перейти на педальний привід. Тобто фактично це не просто електромобіль, а ще до того ж і веломобіль.

Piligrim важить всього 40 кг. При бажанні його легко можна занурити на вантажівку і відвезти в потрібне місце. Втім, він сам їздить непогано. Максимальна швидкість становить 45 км / год.

envelop facebook search