Vitol Group виходить на український ринок електроенергії

radian

ТОВ «Евромін Енерджі», материнська компанія, в яку входить структура одного з найбільших в світі трейдерів енергоносіїв – швейцарсько-нідерландської компанії Vitol, сьогодні отримала ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електроенергії (трейдерської діяльності).

Рішення про видачу ліцензії «Евромін Енерджі» було прийнято 24 жовтня на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Відзначимо, засновником «Евромін Енерджі» є голландська компанія Abroil Holding BV Директором українського ліцензіата є Павло Валицкий. У свою чергу Abroil Holding BV є частиною одного з найбільших світових трейдерів Vitol Holding BV.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада прийняла зміни до Закону України «Про ринок електроенергії», які дозволяють імпортувати електроенергію з Білорусі та Росії за двосторонніми договорами.

Відповідну правку голови комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса разом з законопроектом №1084 – «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії», підтримало 265 народних депутатів.

envelop facebook search