Всі підприємства Google переведені на відновлювану енергію

Компанія Google завершила перехід на поновлювані джерела енергії. Тепер всі об’єкти корпорації харчуються за рахунок сонячних і вітряних електростанцій. Як повідомляється, Google наростила обсяг споживаної енергії з поновлюваних джерел до трьох гігават, що повністю задовольнило потреби компанії в електриці.

Цікаво, що тим самим пошуковий гігант став найбільшим в світі корпоративним покупцем відновлюваної енергії. Загальні інвестиції Google в сферу чистої енергетики досягли $ 3,5 млрд, 2/3 з них припадає на об’єкти в США. Імовірно, такий інтерес до «чистим» джерел пов’язаний, в першу чергу, з падінням вартості сонячної і вітряної енергії на 60-80% за останні роки.

Відзначимо, що компанія почала свій шлях до повної відмови від традиційних джерел енергії в 2010 році. Тоді Google уклала перший контракт на природну енергію в штаті Айова: 114 мегават енергії надходило від вітряної електростанції.

У наступні роки Google стала лідером за обсягом використання відновлюваної енергії. Повністю перейти на енергію сонця і вітру компанія збиралася ще в грудні 2016 року, але свої сподівання їй вдалося втілити в життя тільки зараз.

На другому місці по споживанню «чистої» енергії серед IT-гігантів знаходиться Amazon. Однак він до кінця 2017 року отримувати 1,1 гігават від сонячних батарей і вітряних станцій, що покриє лише 50% від загальної потреби.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: