За два перших місяці 2019 р в Німеччині введено в дію майже 1 ГВт сонячних електростанцій

У сумі за січень і лютий в ФРН було введено в експлуатацію близько 970 МВт сонячних електростанцій (див. Графік), в результаті чого встановлена ​​потужність сонячної енергетики країни досягла приблизно 46,9 ГВт.

Нагадаємо, що в минулому році в Німеччині було побудовано близько 3 ГВт сонячних електростанцій.

Найближчим часом в ФРН відбудеться зниження спеціальних тарифів для малих сонячних електростанцій (порядок прописаний в законі в поновлювані джерела енергії – EEG), цим частково пояснюються відносно високі темпи приросту фотоелектричних систем в січні і лютому – інвестори прагнуть зафіксувати більш високі тарифи.

Для досягнення 65% частки ВДЕ у виробництві електроенергії до 2030 року в країні щорічно, починаючи з 2022 року, має вводиться в середньому 5 ГВт сонячних електростанцій.

Раніше писали, що за даними інтернет-ресурсу Energy-charts.de (Fraunhofer ISE), в березні в Німеччині на основі ВДЕ було вироблено 64,8% електроенергії.

Також сонячні панелі на даху, електрокар в гаражі і акумулятор в підвалі стають стандартним набором для німців. На чисту енергетику переходять навіть сім’ї з середнім достатком. Незважаючи на це, країні буде потрібно більше зусиль, щоб скоротити забруднення і вплинути на кліматичні зміни.

envelop facebook search