Замість круп і туалетного паперу австралійці скуповлюють сонячні панелі

Smart Energy в Байрон-Бей відзначає рекордний квартал продажів після безпрецедентного зростання продажів на 41% і збільшення запитів на панелі на 400% за останні два тижні, оскільки споживачі прагнуть захистити себе за часів невизначеності.

Недавні лісові пожежі і повені зробили австралійців більш обізнаними про зміну клімату та необхідності зробити їх будинок більш стійким.

У той час як інші галузі промисловості в даний час постраждала від наслідків глобального Covid-19 пандемії, Byron Bay на основі Smart Energy бере на себе додаткові ресурси і шукають способи підтримки громад і монтажників.

З огляду на глибокий глобальний економічний спад, який далеко не малоймовірний, і в результаті люди самоізолюється і використовують більше електрики будинку, генеруючи і споживаючи енергію на місці, це один із способів гарантувати міру поставок.

«Наше зростання є побічним продуктом економічної невизначеності, яка спонукає як приватних споживачів, так і підприємства шукати шляхи до того, щоб в майбутньому зберегти свої заощадження, будинки і бізнес», – сказав Хейс в своїй заяві. «Люди також більш стурбовані станом планети, ніж раніше, і це правильно. Вони шукають способи, за допомогою яких вони можуть змінити ситуацію, наприклад, економити енергію, бути в курсі продуктів, які вони купують, і засобів їх транспортування ».

Очікувалося, що сонячна промисловість в Австралії сильно постраждає від спалаху коронавіруса, враховуючи, що більшість панелей на ринку виготовляються з Китаю, звідки і стався вірус. Але BloombergNEF повідомляє, що виробництво фотоелектричних компонентів в Китаї вже відновлюється, і, хоча в короткостроковій перспективі може виникнути дефіцит, очікується, що Китай задовольнить свій експортний попит раніше, ніж на внутрішньому ринку.

envelop facebook search