Ти вже чув про Зелений Тариф, але не знаєш як це працює?
Заробляй 7000 Євро В Рік !

  • Створи стабільний прибуток та отримуй 150 – 800 Євро в місяць не думаючи про роботу;

  • Отримуй гроші в Євро та захисти їх від інфляції;

  • Поклади свій депозит дома та не турбуйся про Банки та найманий персонал;

  • Зроби це один раз та насолоджуйся життям приділяючи весь час своїй сім’ї

Запишись на Безкоштовну консультацію та дізнайся як сонце заробляє для тебе!

Заказать Консультацию Менеджера

Читай далі та реальну Історію, як успішні українці інвестують в встановлення сонячних електростанцій на їх дахах и захищають свої кошти від інфляції з прибутком до 7000 Євро В Рік…

та чому я впевнений, що абсолютно кожен може легко повторити це …

Доброго дня. Мене звуть Андрій Олексюк 2 роки тому я встановив сонячну електростанцію на даху у своїх батьків. Результат був неймовірнй для мене бо 10 кіловатна станція приносила 270 Євро в літній місяць.

Після тестування станції у батьків я заснував підприємство по встановленню сонячних електростанцій. Рішення прийшло легко бо весь процес встановлення з найменшими деталями був задокументований мною. Згідно записів я розробив чіткі інструкції по поетапному встановленню.

Зараз моя компанія може «під ключ» встановити сонячну електростанцію на будь-якій ділянці чи даху і створити для її власника  пасивний прибуток.

Спілкуючись з сусідом Юрієм? я розповів про свій проект та проект моїх батьків. Юра завівся з пів оберта та сказав: «Я теж хочу! Давай ставити і мені теж.»

Для Юри було очевидним те, про що я просто не думав. Він розумів що я більше 8 місяців вивчав закон та різноманітну інформацію про Зелений Тариф та перевірив на практиці всю процедуру встановлення. Йому просто треба взяти цей досвід та поставити собі, і він це може зробити без будь-яких ризиків.

На наступний день ми домовились про встановлення станції для Юри та протягом 3х днів розробили макет з кінцевим кошторисом.

Монтаж всього обладнання включно з перевіркою зайняв не більше 3-х тижнів.

З моменту нашої першої зустрічі по проекту до здачі станції в експлуатацію пройшло 4 місяці та 9 днів. Сонячна електростанція у Юри виглядає як космічний корабель, завдяки формі даху і вже заробляє для нього.

Ви також можете пройти по його шляху — просто залиште свій контакт і мій менеджер вам перетелефонує і розкриє всі деталі.

envelop facebook search