Зовнішній вигляд і особливості українського автономного будинку Haus.me

З будинком PassivDom жителі можуть керувати усіма системами зі своїх смартфонів. І всі ці системи живляться від сонця. Без електрики і газу, це може бути одним з найбільш екологічно чистих будинків, які ви коли-небудь бачили. І оскільки він так єдиний з природою, він також претендує на повну автономність. PassivDom дозволяє жити в горах, в лісі, на березі моря в умовах, настільки ж комфортних, як 5-зірковий готель.

PassivDom обіцяє «максимальні комфортні умови» завдяки своєї самонавчальної системи, яка контролює температуру і вологість, контролюючи вміст кисню і вуглекислого газу. І цей розумний будинок дійсно готовий до в’їзду відразу з коробки, оскільки він поставляється з меблями, побутовою технікою, подушками і, звичайно ж, келихами для вина.
У PassivDom є три моделі, доступні для замовлення. Сама базова по-справжньому автономна версія обійдеться вам приблизно в: 64 000 доларів і принесе вам 36 квадратних метрів задоволення від самоврядування.

«У нас є плани зробити його більш доступним, але зараз ключовим моментом є те, що ми використовуємо високоякісну обробку, натуральне дерево, дорогу електроніку, вбудовані меблі, інтелектуальні прилади та багато іншого», – каже Гербут. «Це розкішний будинок для відпочинку, який ви можете встановити в будь-якій точці світу».

 Для чого відкладати те, що Ви планували зробити? Просто один дзвінок, і ми зробимо решту за Вас, щоб Ви почали заробляти на сонці!

З Вірою в Вас і Вашу Енергонезалежність!

 Команда Корпорації Радіан!

envelop facebook search