«Доброго дня, я Сонце. І я хочу працювати на вас!» Саме так коротко можна описати суть зеленого тарифу в Україні. Сонце – самовідновлювальне природне джерело енергії, доступне для кожного.

Енергетика, як галузь промисловості, вже давно потребує реформації і нових, свіжих рішень. Тарифи на електроенергію не просто говорять самі за себе – вони кричать: «Допоможіть!» Проблема складна, а рішення просте – сонячна енергія – зелена енергія.

Зелена енергетика – збереження планети

З метою реформації в галузі енергетики та в екологічних цілях, у 2017 році державою розроблений та затверджена «Енергетична стратегія України». Метою цього механізму є стимуляція використання поновлюваних джерел енергії, таких, як сонячна енергія.

Впровадження зеленої енергетики може запобігти кліматичній кризі. Вплив на навколишнє середовище звісно є, але він незначний, і не пов’язаний з викидами вуглекислого газу, що погіршує екологічний стан атмосфери. Сонячні електростанції здатні повністю замінити застарілі джерела електроенергії. А чи вигідно це для невеликих приватних домогосподарств?

Зелені тарифи доступні кожному громадянину

Встановлення сонячних панелей на даху будинку або на своїй земельній ділянці та використання енергії сонця для забезпечення потреб – вигідна справа.

Окрім енергонезалежності, є можливість заробляти на продажу державі електроенергії «власного виробництва». І продаж відбуватиметься на вигідних для вас умовах. Адже, відповідно до державної енергетичної стратегії «Зелений тариф», держава зобов'язана купувати у власників сонячних електростанцій надлишок виробленої енергії в 4-5 разів дорожче звичайних тарифів споживання. Тому, установка власної сонячної електростанції, за 3-5 років повністю поверне вартість обладнання, і надалі приноситиме чистий дохід.

Оформлення зеленого тарифу – проста і зрозуміла процедура. Корпорація РАДІАН має багаторічний досвід та бездоганну репутацію в питаннях зеленої енергетики. Ми забезпечимо:

  • Професійний підбір обладнання
  • Кваліфікований монтаж систем
  • Допомога в оформленні документації

Ми раді відповісти на будь-які запитання стосовно встановлення сонячної електростанції чи оформлення документації для зеленого тарифу. Встановити сонячні панелі – захистити планету – забезпечити комфортне майбутнє собі та наступним поколінням. Зелена енергетика – це ваш приватний екологічний бізнес.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити