5 ПРИЧИН, ЧОМУ СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ - ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР У 2020 РОЦІ

2021.11.24

Якщо ви розглядали можливість додавання сонячної енергії в свій будинок, 2020 рік - ідеальний час для цього.

1. Зелений Тариф зменшується, період повернення вкладених коштів збільшується.

Першою і найголовнішою причиною звичайно ж є падіння вартості Зеленого Тарифу.

Ситуація з пільговими ставками на даний момент така:

  • 01.2020 - 31.12.2024 - € 0,163 / кВт * год;
  • 01.2025 - 31.12.2029 - € 0,145 / кВт * год.

До закінчення терміну дії нинішніх ставок залишається ціле десятиліття. Це робить інвестиції в нові СЕС однозначно вигідними. Для максимізації прибутку в кліматичних умовах України бажано вибирати панелі, які найбільш ефективно поглинають сонячне випромінювання не тільки в ясну, але і похмуру погоду.

2. Економте на рахунках за комунальні послуги

Корпорація Радіан може допомогти домовласникам згодом заощадити на рахунках за електроенергію.

Сезонно, зараз дуже вдалий час для сонячного світла. У теплу погоду установка сонячних панелей протягом наступних декількох місяців може допомогти вам отримати максимальну віддачу від вашої системи цього літа. У цю пору року сонячне обладнання буде працювати на максимальній потужності з більш тривалим світловим днем, що може допомогти скоротити витрати.

3. Збільште вартість будинку

Наявність сонячних батарей в вашому домі може допомогти підвищити його цінність. Недавнє дослідження показало, що будинки з сонячними панелями продаються в середньому на 4,1% дорожче, ніж будинки без них.

У той час як більшість звичайних сонячних елементів з часом втрачають енергію через корозію та поломки, сонячні елементи від Корпорації Радіан розкладаються з набагато меншою швидкістю.

4. Отримайте повну гарантію довіри від компанії Корпорація Радіан

З Корпорацією Радіан домовласники отримують найповнішу гарантію в сонячної промисловості. Повна гарантія поширюється на всю сонячну систему.

Замість того, щоб шукати різних постачальників для ремонту різних деталей, ми піклується про все, пропонуючи якісні рішення, які очікують клієнти.

5. Зниження шкідливих викидів в атмосферу

Одним з найбільших переваг сонячної системи є зниження шкідливих викидів парникових газів. Недавні австралійські лісові пожежі посилили необхідність подолання зростаючого кліматичної кризи в усьому світі.

Вибираючи компанію Корпорацію Радіан для вироблення електроенергії, домовласники не тільки вносять вклад в стійке майбутнє, але і підтримують компанію, яка робить це в першу чергу.

2020 рік може стати роком, коли ви вирішите стати сонячним і допомогти нам змінити наш світ. Щоб зробити перші кроки, просто залиште заявку на нашому сайті.

Корпорація Радіан пропонує Вам установки сонячних станцій «під ключ»!

Що це означає?

Весь процес проходить під нашим контролем.

Від виїзду нашого фахівця до здачі станції в експлуатацію.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити