Сонячна електростанція під ключ в Україні

Комплект сонячної електростанції під ключ – найзручніший спосіб інвестувати у власну енергетичну незалежність. Вам не треба шукати, де купити окремі елементи обладнання, не треба переживати, хто і як зробить монтаж. Ви не залишитися один на один з бюрократичними перепонами.

Корпорація RADIAN пропонує СЕС під ключ. Повний пакет супровідних послуг і все необхідне для генерації – за прийнятними цінами.

СЕС під ключ від компанії Радіан

Сонячна електростанція під ключ в нашій корпорації – це активна участь професіоналів на кожному етапі розвитку проекту.

  • Підбираємо батареї і інше устаткування, виходячи з умов Вашого об’єкту (розмір даху, фасаду, площа, вільна від затінення), фінансових можливостей.
  • Монтуємо модулі, готуємо їх до запуску.
  • Допомагаємо оформити документи для подачі в Обленерго (для укладення договору) і в адміністрацію (для відшкодування частини витрат на покупку комплекту СЕС під ключ).
  • Надаємо сервісне і гарантійне обслуговування експлуатованих панелей.

Від Вас потрібно тільки прийняти рішення. Жити в енергетично самодостатньому будинку і заробляти на сонячному світлі або залишити все, як є.

Переваги готових сонячних електростанцій

  • Немає необхідності купувати елементи у різних продавців і двічі-тричі оплачувати їх доставку.
  • При незапланований вихід панелей з ладу очевидно, до кого звертатися за гарантією.
  • Ви економите час – при покупці у нас СЕС під ключ, Ви отримуєте комплексні послуги для функціонування станції.

Вартість електростанції під ключ

Ціна комплекту сонячної електростанції під ключ залежить від декількох факторів – виробник вибраного обладнання, необхідна потужність і кількість сонячних панелей.

Важливо інше. В Україні прийняті високі ставки по “зеленому” тарифу, що дозволяє вигідно продавати невитрачену сонячну енергію. Скоротити період окупності устаткування покликана програма “державної компенсації сонячної станції”. В її рамках інвесторам виплачується сума, рівна 10-20% від вартості панелей.

Підтримка держави підвищує привабливість автономної енергетики в приватних господарствах. Багато українців вирішуються змінити якість свого життя і вкладають гроші в перспективний проект.

Це можете і Ви! Купити комплект СЕС під ключ – стати частиною екологічно безпечної енергетичної системи. Жити для себе – з турботою про батьківщину!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити