Комплект сонячної електростанції в Україні

Сонячна система для будинку забезпечує безперебійну подачу електроенергії і можливість продавати електрику державі. Тому кількість альтернативних станцій в Україні стабільно зростає.

Компанія RADIAN пропонує комплекти сонячних електростанцій різної потужності за адекватною ціною. З гарантією і швидко – без виснажливого очікування китайської растоможкі.

Комплекти сонячних батарей від RADIAN

Готовий комплект сонячних батарей в корпорації “РАДІАН” можна купити для приватного будинку, квартири, юридичної організації. Ми розробляємо індивідуальні проекти СЕС в Києві і інших містах України.

Згідно з останніми змінами в законодавстві, комплекти сонячних електростанцій для будинку повинні встановлюватися на дахах, фасадах будівель. Варіант наземних СЕС, встановлених після прийняття закону, не підходить для отримання доходу.

У розробці проектів ми враховуємо цю поправку. Розраховуємо площу, придатну для установки панелей, підбираємо і монтуємо модулі з максимально можливим для об’єкта ККД, щоб скоротити час окупності і зберегти за клієнтом право на дохід.

Купити комплект СЕС

Вартість сонячних електростанцій для будинку на Україні окупається швидко. За 4-6 років, в залежності від потужності і умов експлуатації, можна перейти з відшкодування інвестицій на отримання чистого прибутку.

У нашій корпорації продається заводське обладнання, розраховане на довгострокове використання (не менше 25 років). Ми тримаємо конкурентоспроможні ціни за рахунок умов співпраці з виробниками, а не за рахунок сумнівної якості.

В Вашу покупку входить все необхідне для експлуатації СЕС: обладнання, монтаж і налагодження модулів, допомога в оформленні документів, подальше технічне обслуговування і гарантійні зобов’язання.

Переваги готових комплектів сонячних електростанцій

У прагненні до енергонезалежності люди часто шукають обладнання дешевше і купують елементи СЕС окремо один від одного. Ми ж пропонуємо купити готовий комплект сонячної електростанції. І ось чому:

  • відмінна сумісність усіх вузлів станції;
  • Вам не доведеться оплачувати доставку з різних кінців країни;
  • у Вас – гарантоване підписання договору з Обленерго;
  • Ваш комплект сонячних панелей приїде на об’єкт одночасно;
  • тільки одна компанія відповідає за працездатність панелей;
  • Вам не треба шукати, хто зробить монтаж – в “РАДІАН” він надається всім клієнтам.

І в кінцевому підсумку, комплектом виходить дешевше. Не витрачайте час даремно. Купуйте обладнання для СЕС готовим комплектом. Ми відповідаємо за продуктивність сонця над Вашою головою!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити