5 ПРИЧИН, ЧОМУ СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ - ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР У 2020 РОЦІ

2021.11.24

Літній сезон вже скоро! А це означає, що настав час підготувати ваш будинок до літнього сезону. Ви коли-небудь замислювалися про перехід на сонячну енергію? Якщо ні, то вам дійсно варто поглянути на ці п'ять незаперечних причини, щоб перейти на сонячну енергію до літа!

2020 рік - ідеальний час для цього. У минулому році власники сонячних електростанцій змогли отримати максимальну вигоду від зеленого тарифу.

  1. Зберігайте спокій

Перша причина, по якій ви повинні серйозно подумати про те, щоб встановити СЕС, полягає в тому, що ви зможете зберігати електроенергію протягом усього дня. Всупереч поширеній думці, сонячна енергія може використовуватися весь день, а не тільки коли сонце зійшло. Це пов'язано з тим, що частина енергії накопичується в сітках, які можна використовувати після настання ночі.

2. Допоможи навколишньому середовищу

Внесення свого вкладу у збереження навколишнього середовища ніколи не зашкодить. З сонячною енергією ніколи не виробляється спалювання викопного палива, тому всі виграють.

3. Економія грошей

Економія грошей є основною причиною, по якій люди встановлюють сонячні системи в своїх будинках і на підприємствах. Вартість вашої системи сонячних батарей і кількість енергії, яку вона виробляє, насправді може бути менше, ніж ви витрачаєте на свій щомісячний рахунок за комунальні послуги.

4. Контролюйте виробництво і використання електроенергії

Додаток на вашому телефоні або комп'ютері дозволяє побачити, скільки енергії виробляє ваша система і скільки ви використовуєте в даний момент.

5. Забудьте про часті перебої в подачі електроенергії

Коли ви скористаєтеся сонячною єлектростанцією, ви ніколи не будете без енергії. Фактично, мікросетка захистить вас у разі збою, забезпечуючи сонячною енергією протягом дня і забезпечуючи батарею вночі.

Вибираючи Корпорацію Радіан, ви будете знати, що ваші інвестиції знаходяться в руках команди експертів, дійсно захоплених сонячною енергією.

В Корпорації Радіан ми зобов'язуємося зробити Україну сонячної країною!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити