Молода енергійно розвивається команда RADIAN здатна забезпечити сонячною енергією кожен дім! Ми постачаємо обладнання для автономних СЕС, монтуємо і налаштовуємо, допомагаємо оформити документи – допомагаємо заробляти.

НАША МЕТА

Створюючи корпорацію RADIAN, ми ставили перед собою мету – забезпечити енергонезалежність кожної української родини. За час роботи наша команда розробила понад 370 проектів, і ми продовжуємо рухатися далі.

НАША МІСІЯ

Наша місія – екологічно чиста енергія, яка працює на Вас! RADIAN Corporation пропонує клієнтам обладнання з високим рівнем ККД, щоб кожен сонячний промінь конвертувався в гроші.

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми розвиваємо прогресивні способи для енергетичного розвитку і енергонезалежності України. У своїй діяльності ми високо цінуємо:

  • клієнтів RADIAN – Ви надихаєте нашу команду і допомагаєте нам орієнтуватися при визначенні стратегій розвитку;
  • наших партнерів – Ви забезпечуєте нас найкращим обладнанням, щоб енергія сонця була використана ефективно;
  • команду RADIAN – професійне єдність і командний дух допомагають нам реалізовувати проекти, якими ми можемо пишатися;
  • нашу країну – Україна активно підтримує розвиток альтернативної електроенергетики, щоб надійні технології забезпечували наше безпечне майбутнє.

Корпорація “РАДІАН” – вже в 4 містах України

Наша команда розвивається не тільки на словах. Уже в 4 містах України працюють офіси “РАДІАН” – в Житомирі, Києві, Рівному та Вінниці. Ми запрошуємо всіх приєднатися до вироблення альтернативної електроенергії на сучасному високоякісному обладнанні.

Познайомитися з нами, не відвідуючи офіс, Ви можете прямо зараз – залишайтеся на нашому сайті radian-corp. Ще більше інформації – в нашій групі на Facebook, в Instagram і на you-tube каналі компанії “РАДІАН”.

Автономна сонячна електростанція – найкращий спосіб відчути переваги власної незалежності!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити