АВТОНОМНА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ. З ЧОГО ПОЧАТИ?

2021.11.24

Автономна Сонячна електростанція - цей тип електростанції дозволяє жити повністю незалежно від зовнішніх електромереж. Вона може включати в себе більше 4 стандартних елементів: сонячні панелі, сонячний контролер, АКБ, інвертор.

Ключовими параметрами сонячної електростанції є:

  • потужність
  • час автономної роботи

Так як система електроживлення від сонячних панелей проектується на тривалий термін експлуатації, як правило, не менше 25 років. Вибір надійного обладнання, а також грамотна і якісна установка є вирішальним фактором, що забезпечує дійсну безперебійність електроживлення.

Необхідно також реалістично оцінювати вироблення електроенергії такою системою. Різноманітні деталі, такі як відхилення від оптимального кута орієнтації сонячних панелей, потрапляння їх в тінь, втрати при перетворенні електроенергії, неправильна оцінка споживання електроенергії, передчасної вихід з ладу акумуляторів через неправильне розрахунку роботи системи. Всі ці фактори можуть значно вплинути на термін служби і ефективність роботи системи.

Володіючи достатнім знанням і кваліфікацією встановити таку систему можливо самостійно, але необхідно враховувати, що встановлення і конфігурація такої системи вимагає професійних навичок роботи з електрообладнанням.

Використовуючи готові рішення від компанії «Корпорація Радіан» ви можете бути впевнені в тому що ваша система електроживлення на сонячних панелях буде виконана на найефективнішому обладнанні, а установка і конфігурація будуть відповідати найвищим стандартам якості. Також потужність і автономність більшості спроектованих нами систем можливо поліпшити після установки, в разі якщо потреби в електроенергії зростуть.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити