ЧИ ПРАЦЮЮТЬ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ПІД ЧАС ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ?

2021.11.24

Якщо ви думаєте про встановлення сонячної системи, ось кілька фактів, які слід враховувати. Є багато переваг для встановлення сонячної системи, підключеної до мережі. Але мати повну владу в вашому домі чи на роботі під час відключення електроенергії - це не одне з них. Вам потрібно буде вжити особливих заходів, щоб сонячна батарея працювала на вас в затемненні.

У разі відключення електроенергії, основні звички, такі як зарядка мобільного телефону, стають необхідними. У більшості домовласників немає джерела резервного живлення, коли сітка виходить з ладу. Навіть вдома з сонячними батареями можуть втратити енергію в разі відключення мережі, якщо їх система не включає в себе будь-яку форму накопичення енергії.

Є дві причини, за якими звичайна сонячна батарея не працюватиме під час відмови мережі.

  • Перша - технічна причина.
  • Друга - проблема безпеки і регулювання.

В першу чергу це технічна причина. Електроніка, що управляє сонячною системою, постійно регулює напругу і струм, щоб забезпечити ефективну роботу панелей при зміні сонячного світла. Для цього система виробляє кількість енергії, яка не залежить від того, скільки ваш будинок фактично використовує в даний момент. В системі, підключеної до мережі, будь-яка надлишкова потужність повертається в мережу для використання іншими користувачами, і ваша комунальна служба зараховує вам на рахунок за цю потужність.

Вихідна потужність сонячної енергії безпосередньо залежить від рівня сонячного світла. Таким чином, навіть якщо ви ігноруєте необхідність в ефективності, підключення цього змінного ресурсу безпосередньо до електричній системі вашого будинку може викликати миготіння ваших ламп, пошкодити холодильник і завдати шкоди вашим комп'ютерам і телевізору.

Друга причина, по якій сонячна енергія відключається під час відключення електроенергії - це безпека.

Під час відключення електрики енергокомпанія посилає ремонтні бригади, щоб знайти і виправити точки відмови. Отже, відповідно до правил комунальних служб в разі відключення електроенергії сонячні батареї повинні автоматично вимикатися. Сонячні системи мають детектори, які визначають, чи подається живлення по мережі, і всякий раз, коли живлення мережі відключається, вони автоматично вимикаються, щоб захистити працівників комунальних служб.

Досі сумніваєтеся чи ставити домашню Сонячну електростанцію?
Не сумнівайтеся. Просто зробіть так, як це зробили вже тисячі сімей по всій Україні і світі.

Корпорація Радіан - завжди готова допомогти вам стати незалежними, в будь-який час дня і року

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити