Динаміка росту кількості сонячних електростанцій

2022.02.07

Популярність сонячних електростанцій зростає у геометричній прогресії. І хоч світовим лідером за сумарною потужністю сонячних установок є Німеччина, в України є всі шанси її наздогнати, адже в нашій країні сприятливі умови для розвитку такого виду альтернативної енергетики.

Зокрема, за останні три роки у приватних домогосподарствах було споруджено понад понад 3 тисячі СЕС. До встановлення стимулює й «зелений» тариф — один із найзручніших сучасних видів пасивного заробітку за кошт держави.

Проте вищезгадані факти не є переконливими для багатьох власників приватних будинків, хто хоч раз замислювався про інвестиції в сонячну енергетику. Які найпопулярніші міфи та страхи не дозволяють їм заощаджувати на електроенергії? Розберемо детальніше.

«Сонячні панелі — це дорого!» та інші міфи про сонячну енергетику

  • «Монтаж та обслуговування сонячних електростанцій — складний процес, що займає багато часу».

Ви в жодному разі не здійснюєте монтаж сонячної електростанції самостійно. Цим займаємося ми — кваліфіковані спеціалісти Корпорації RADIAN, які добре знаються на своїй справі. Як і в будь-якій справі, терміни виконання залежать від складності та потужності сонячної електростанції. Зазвичай це займає від 5 до 12 робочих днів.

  • «Сонячна електростанція — це дороге задоволення»

По-перше, Корпорація RADIAN встановлює сонячні електростанції під ключ за найвигіднішими цінами, а по-друге, після встановлення ви будете заощаджувати на витратах електроенергії та зможете заробляти на «зеленому» тарифі, на який, до речі, діє гарантія генерації від Корпорації Радіан.

Тож ваші інвестиції швидко окупляться.

  • «Сонячні електростанції не працюють взимку та в похмуру погоду»

Незалежно від інтенсивності світла Сонця, сонячна електростанція все одно генеруватиме електроенергію, у тому числі й у ті дні, коли небо затягнуте хмарами. Різниця лише в меншій кількості виробленої енергії: 25% у малохмарні дні і 10%, коли хмари повністю вкрили небо. Взимку, через зменшення світлового дня, сонячна електростанція вироблятиме менше енергії, проте вона негайно буде розподілена на потреби будинку.

  • «Панелі пошкоджують дах та подвір’я»

Так, у процесі монтажу кріплення конструкції сонячних панелей прикручуються безпосередньо до даху. Однак через цю процедуру у вас точно не протікатиме дах та не сирітиме стеля. Для того, щоб остаточно убезпечити вас від цього, ми використовуємо гвинти-шурупи зі спеціальними гумовими заглушками, що блокують потрапляння вологи.

А які міфи про сонячні електростанції відомі вам? Залиште ваші контактні дані у формі зворотнього дзвінку на сайті і ми з радістю обговоримо їх з вами!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити