ДЛЯ ЯКИХ ЦІЛЕЙ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ АВТОНОМНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ?

2021.11.24

Сонячна фотоелектрична система - це найдешевша форма енергії, до якої будь-який бізнес в Україні може отримати доступ - не тільки тому, що вартість встановлення сонячної системи доступна для всіх, але і тому, що сонячна фотоелектрична система дозволяє компаніям уникнути багатьох мережевих і нормативних збоїв.

Використання автономної сонячної електростанції найдоцільніше в наступних випадках:

  • В районі вашого будинку немає централізованої мережі електроживлення, або для підключення до неї вам необхідно прокласти нові лінії електропередач і створити станцію. В останньому випадку вам доведеться заплатити за підключення до мережі, а також за встановлення ліній низької напруги і, звичайно ж, за спожиту електроенергію. Ви можете отримати деяку економію, якщо ваші сусіди приєднаються, але якщо ви зробите це самі, підключення обійдеться вам в "копійку".
  • Ви вважаєте, що незалежність від публічної мережі має вирішальне значення. Повторні перерви, як надзвичайні, так і рутинні, дуже часто заважають вам комфортно жити? У багатьох житлових будинках опалення залежить від електрики, що робить цю проблему ще більш актуальною для них.
  • Ви вважаєте, що забруднення навколишнього середовища є серйозною проблемою, і тому ви готові допомогти очистити навколишнє середовище від забруднення парникових газів, основним джерелом яких є традиційна енергія.
  • Ви живете в регіоні, багатому поновлюваними енергетичними ресурсами.

Кожна автономна сонячна система спроектована і спланована індивідуально, залежно від передбачуваного місця розташування, рівня енергоспоживання і так далі. Ці системи виявилися дуже ефективними в забезпеченні електропостачання як приватних будинків, так і комерційних підприємств.

Скільки коштує сонячна система?
Сьогодні це питання цікавить усіх, хто хоче використовувати альтернативні джерела енергії. Слід зазначити, що остаточні ціни на сонячні енергетичні системи розраховуються індивідуально і формуються на основі:

  • розмірів і конфігурацій;
  • тип;
  • складність будівництва та монтажу.

Разом з компанією Корпорація Радіан ви можете купити сонячні станції в Україні за найкращою ціною. Зв'яжіться з нашими менеджерами, якщо ви вирішили купити сонячну систему

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити