Дохід на сонячних панелях в Україні: озвучені ціни 2020 року

2021.11.24

У найближчі п'ять років, з 2020 по 2025 роки, найбільш популярним джерелом поновлюваної енергії в Україні будуть сонячні панелі, встановлені на дахах будівель.

Ринок сонячної енергетики країни переживає етап трансформації, проте вже зараз зрозуміло, що енергетика рухається в сторону розподіленої генерації і видобутку енергії тими, хто її споживає.

Як стало відомо, сонячні електростанції, які не вимагають складних процедур підключення для роботи і оплати за «зеленим тарифом», з кожним роком ставатимуть все більш популярними.

Такі системи не вимагають трансформаторів для підключення до мереж, і можуть обходиться без систем комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) в разі, якщо піковий видобуток не перевищує споживання електроенергії.

У всьому світі в останні роки зросла кількість нових сонячних фотоелектричних систем, що встановлюються на дахах. Системи зберігання енергії дозволяють споживачам накопичувати електроенергію від сонячних панелей, встановлених на дахах, вживати самостійно, або продавати її в мережу.

Це робить сонячні панелі більш привабливими з економічної точки зору, ніж покупка електрики з мережі

Весь світ переходить на сонячну енергію, а ти?
Корпорація Радіан - завжди готова допомогти вам стати незалежними, в будь-який час дня і року

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити