ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

2021.11.24

Кожна сонячна електростанція індивідуальна, і нашою кінцевою метою залишається розробка і створення високоефективних електростанцій з тривалим терміном служби, щоб забезпечити максимальну вихідну потужність при найменших рівневих витратах на електроенергію.

Встановлення сонячних панелей - це набагато більше, ніж просто підключення панелей.

В Корпорації Радіан ми пропонуємо комплексні рішення для сонячної енергетики «під ключ», які починаються з нашого власного виробництва сонячних панелей до монтажу, введення в експлуатацію та технічного обслуговування сонячних електростанцій.
Ми застосовуємо сонячні технології світового класу для забезпечення доступної сонячної енергії. Наші рішення що до сонячної енергії вимагають мінімального обслуговування, забезпечують прибуткові проекти. В якості вашого надійного партнера, ми довели свої можливості як на сонячних, так і на автономних установках.

Чому люди вибирають послугу "під ключ"?

Ми пропонуємо наступні послуги для проектів сонячної електростанції, включаючи проекти на даху і на землі:

  • Наша команда проведе комплексне обстеження ділянки для пропонованого проекту, щоб проаналізувати, чи підходить дана ділянка для проекту на даху / проекту сонячної установки. Ми також допомагаємо клієнтам знайти стратегічні місця для розвитку проекту сонячної енергії.
  • Ми будемо консультувати і допомагати вам в отриманні дозволів, пов'язаних з проектом.
  • Ми допоможемо вам зробити правильні кроки в процесі розробки проекту в області проектування, закупівель та будівництва Проекту. Наші послуги включають в себе будівництво / підготовка грунту, будівельні роботи і управління будівництвом, постачання сонячних панелей, монтаж і введення в експлуатацію.
  • Ми допомагаємо в усьому процесі від початкової стадії проекту до здачі проекту в експлуатацію, поки проект не буде переданий власнику проекту.

Корпорація Радіан - завжди готова допомогти вам стати незалежними, в будь-який час дня і року

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити