Huawei SUN2000 15KTL M0

$0

“Розумний” трифазний стрінговий перетворювач струму для малих домашніх і комерційних сонячних електростанцій. Переможець Inter Solar Award 2019. Підходить як наземним, так і даховим фотоелектричним установкам. Розрахований на спільну роботу з загальною електричною мережею. Основне завдання сонячного інвертора – перетворювати постійний електричний струм, що надходить від сонячних панелей, в змінний струм для подачі в мережу або до кінцевого споживача. Крім того, пристрій відстежує параметри і підвищує продуктивність фотоелектричних полів, забезпечує базову безпеку обладнання всієї системи.

Huawei SUN2000 15KTL M0 має ряд переваг, які виділяють його серед всіх інверторів.

До основних переваг можна віднести:

  • Інтелектуальне рішення: зниження часу на усунення несправностей шляхом інтелектуального моніторингу та виявлення несправностей по ланцюжках (стрингам).
  • Висока енергоефективність найбільшого рівня категорії A+/А+ за результатами тестування PHOTON.
  • Безпека: попередження аварійних ситуацій за допомогою вбудованих пристроїв: захисту від перенапруги зі сторін AC і DC класу II, струмовий захист – без запобіжників, контроль струмового витоку.
  • Відсутність зовнішніх вентиляторів: виключення необхідності в обслуговуванні і заміні вентиляторів завдяки системі природного охолодження.

Перед покупкою інвертора Huawei SUN2000 15KTL ціну на нього можна дізнатися у наших менеджерів по одному із зазначених телефонів на нашому сайті.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити