ОБОРУДОВАНИЕ И МАТЕРИАЛЫ

От ведущих мировых производителей в области солнечной энергетики

RECOM – є найбільшою компанією з виробництва сонячних модулів в Європі і всеосяжним постачальником сонячних рішень. Інновації, чудова якість, великий досвід у всіх проектах по усьому світі є наріжними каменями бізнесу, які зробили RECOM кращим вибором як для високоефективних сонячних модулів, так і для сонячних рішень.

JinkoSolar – є світовим лідером в області сонячної промисловості. JinkoSolar продає свої сонячні продукти та послуги для різних міжнародної комерційних і некомерційних клієнтів в Китаї, США, Японії, Німеччині, Великобританії, Чилі, Південній Африці, Індії, Мексиці, Бразилії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Італії, Іспанії, Франції, Бельгії та інших країнах .

АББ – світовий технологічний лідер в областях електрообладнання, робототехніки, механізмів руху, промислової автоматизації та електричних мереж. Компанія працює з замовниками в сферах електроенергетики, промисловості, транспорту та інфраструктури. Вже 40 років АББ створює майбутнє промислової цифровізації.

BYD Company Limited – провідна високотехнологічна багатонаціональна компанія, заснована в 1995 році. В даний час працює в чотирьох основних областях ІТ, автомобілебудуванні, нової енергетики і залізничному транспорті, розширившись від компанії, яка виробляла і продавала тільки акумулятори. У компанії працює близько 220 000 співробітників, в її склад входять більше 30 промислових парків і виробничих баз по всьому світу.

Huawei – представіляет провідні рішення для сонячної енергетики, має великий досвід в області цифрових інформаційних технологій, інтернет-технологій та технологій відновлюваної енергетики, накопичений більш ніж за 20 років. Грунтуючись на інноваційних концепціях Huawei докладає зусиль щодо забезпечення інтелектуальних сонячних установок, що підтримують більш високі показники, допомагаючи клієнтам максимізувати ROI протягом життєвого циклу електростанції. Інтелектуальні рішення Huawei широко застосовується в усьому світі.

ABi-Solar – виробляє під своєю торговою маркою компоненти для фотоелектричних систем з 2013 року. Основна продукція: фотоелектричні панелі, інвертори, контролери заряду, електричний захист інверторів. Згідно з дослідженнями ринку, ABi-Solar в Україні займає одне з лідируючих місць за рівнем довіри серед інсталяторів. Українські інсталятори фотоелектричних систем також визнають ABi-Solar лідером ринку по співвідношенню ціни і якості.

OMRON – японська компанія заснована в 1959 році. Займається виробництвом і розробкою систем автоматизації, які використовуються в різних галузях промисловості. Устаткування компанії знаходить своє місце в системах безпеки, технічному контролі і контролі якості на підприємствах світу, розробки в приводних механізмах, різного роду датчиків, компоненти і комплектуючі для управління механізмами і комутації, а також в роботобудуванні.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити