Останнім часом в Україні все більш популярним стає монтаж сонячних панелей на даху приватних житлових будинків. Ціни на електроенергію зростають, а якість енергопостачання, нажаль, залишає бажати кращого. Тому автономні системи енергопостачання – прекрасна альтернатива звичним джерелам електроенергії.

Оптимальним місцем установки сонячних панелей є дах. Всупереч поширеній думці про громіздкість конструкції та ненадійність такого способу монтажу, сонячні батареї на даху встановлюються швидко та безпечно. Виглядають сонячні панелі на даху також досить ергономічно. Крім того, завдяки такому розміщенню, не потрібно жертвувати дорогоцінними квадратними метрами земельної ділянки.

Монтаж сонячних панелей на даху

Монтаж сонячних панелей – фінішний етап створення системи автономної сонячної електростанції для вашого будинку.

В процесі установки ми беремо до уваги найважливіший показник – міцність конструкції, на яку відбувається кріплення сонячних панелей. Крім того, обов’язково враховуємо розміщення панелей відносно сонця. Затіненість місцевості та кут нахилу суттєво впливають на енергоефективність системи. Оскільки для вироблення енергії батареям необхідне сонячне світло, то краще монтувати панелі з південного боку даху, де відсутні високі дерева або сусідні висотні будинки, які можуть затіняти сонячні батареї. Врахувавши всі особливості розміщення панелей, можна досягти найкращого результату для максимальної енергоефективності сонячних панелей.

Купити сонячні панелі

Якщо ви ще вагаєтесь стосовно доцільності установки сонячних панелей на даху будинку – перегляньте ціни та акційні пропозиції на нашому сайті.

При купівлі сонячних панелей навряд вдасться заощадити, проте дорогі прилади, створені за передовими технологіями, в результаті окупають вкладені в них гроші. А згодом, не лише забезпечать енергетичну автономність вашого будинку, а й будуть приносити не малий прибуток.

Проектування та установка сонячних панелей від компанії RADIAN абсолютно точно стане вдалим рішенням для вашого будинку або дачі. Наші переваги:

  • Сонячні електростанції під ключ
  • Індивідуальне проектування
  • Професійний підбір обладнання
  • Комплектуючі від світових лідерів
  • Висококваліфікований персонал
  • Страхування електростанцій

Тому не зволікайте, а обирайте оптимальний варіант установки сонячних панелей для своєї енергетичної незалежності!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити