Зростання тарифів по оплаті комунальних послуг в Україні являється значною проблемою для більшості приватних підприємств. Цей фактор значно впливає на прибуток та розвиток підприємства в цілому. Компанія RADIAN пропонує ефективне розв’язання даної проблеми – установити сонячні панелі для бізнесу, котрі розширяють можливості в плані потужності та забезпечують значну економію. Обладнання для автономних і сучасних СЕС використовують не тільки щоб забезпечити електроенергією зелений дім. Воно також може забезпечити повну автономність в використанні необхідної кількості електроенергії для вашого виробництва.

Сонячні батареї для бізнесу: купити та встановити за самою прийнятною ціною

Наявність власної сонячної електростанції дозволяє покрити, упродовж світлового дня, виробничі потреби підприємства. Також сонячні батареї для бізнесу, купити котрі ми пропонуємо, несуть чимало можливостей та переваг. На сьогодні зелений тариф для приватних домогосподарств де вкладення в інвестиції та сонячну енергетику є дуже популярним.

Переваги для бізнесу у використанні сонячних панелей:

  • Збільшення активів вашого бізнесу.
  • Зниження собівартості операційних витрат.
  • Зниження собівартості продукції.
  • Підвищення екологічної ефективності вашого підприємства.

Також за допомогою енергомоніторингу ви зможете чітко бачити точки економії, зменшення ціни та операційних витрат, відстежувати джерела та надлишки електричної енергії, а також управляти енергобалансом.

Окупність вартості яка виділяється під створення автономної електростанції повною мірою залежить від тарифів на електропостачання. В середньому даний термін становить від 3-5 років, що відповідає прийнятним термінам окупності інвестованих коштів.

Сонячні батареї для бізнесу від RADIAN – професійний підхід та своєчасне обслуговування

Звичайний магазин не здатний надати сонячні батареї для бізнесу в промислових масштабах – для цього створена компанія RADIAN. Ми пропонуємо не просто купити комплект сонячних панелей, але і повний комплекс послуг по установці та сервісному обслуговуванні.

Що ми пропонуємо для вашого бізнесу?

  • Створення ефективного проєкту.
  • Підбір обладнання згідно з вимогами вашого підприємства.
  • Професійний монтаж систем згідно з правилами та нормами.
  • Розробка всієї необхідної документації та правова допомога в оформлені «Зеленого тарифу».
  • Підтримка в обслуговуванні.

З допомогою енергоаудиту який проводиться перед тим як будуть встановленні сонячні панелі, ви вже будете бачити точки економії для вашого підприємства. Спеціалісти RADIAN зможуть для вас розрахувати таку модель використання сонячних панелей на вашому підприємстві, яка принесе вам максимум прибутку та ефективності. За допомогою елементарних інструментів інвестпривабливості ми покажемо вам як це працює на реальному прикладі.

Звертайтеся до нас – ми вам допоможемо!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити