Сонячна панель RADIAN Corp з монокристалічного кремнію відрізняється високою продуктивністю (до 18,9%), стійкістю до суворих погодних умов (зливи, град, ураганний вітер, снігопад).

Призначена для домашнього і комерційного використання.

Панель RADIAN Corp покрита антибліковим тонким склом, яке збільшує здатність приладу поглинати світло і підвищує його продуктивність. Випробування показують, що реальний термін експлуатації фотомодуля набагато перевищує номінальний – після 30 років використання панелі дають хороший ККД. Значить, ціна обладнання окупається і його довговічністю.

Купити фотомодуль RADIAN Corp із заводською гарантією (12 років на обладнання, 25 – на лінійне зниження потужності не більше, ніж на 20% до кінця терміну) ви можете в корпорації Radian.

Звертайтеся до нас. Фахівці Radian проконсультують, допоможуть підібрати обладнання, щоб максимально швидко окупити його вартість. Озвучать повні характеристики панелі і допоможуть з впровадженням проєкту. Ми знаходимося в декількох містах України – Києві, Рівному, Вінниці, Житомирі. Вибирайте найближчий офіс.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити