Реальна економія електроенергії та пасивний дохід

2022.02.03

Встановлення сонячних електростанцій — можливість виробляти електроенергію круглий рік у світлий час доби. Однак чи ефективна робота сонячних електростанцій в Україні, зі зменшенням сонячної активності та скороченням світлового дня в холодну пору року?

Сонячна енергія — світовий лідер у сфері поновлюваної енергетики. Енергія сонця надає безліч переваг, якими прагнуть скористатися не лише власники домогосподарств, а й підприємства різних масштабів.

З огляду на зростання попиту сонячних електростанцій протягом року, ми підготували для вас ряд факторів, що підтверджують вигоду переходу на альтернативне джерело електроенергії — сонячні електростанції.

  1. Можливість заощадити на сплаті комуналки. Економія електроенергії

Ви будете самостійно забезпечувати потреби свого дому в електроенергії та станете енергоефективними на користь сімейному бюджету та комфорту. У найпіковіші літні місяці ви зможете повністю відключатися від загальної електромережі та користуватися лише власною електроенергією.

  1. Є надлишок електроенергії? Буде на опалення взимку!

За умови встановлення потужної сонячної електростанції, ви легко зможете спрямовувати надлишково вироблену електроенергію на опалення будинку, заощаджуючи ще на одній значній статті витрат. Серед економічних методів опалення — електрична тепла підлога, інфрачервоні обігрівачі та теплові насоси.

  1. Можливість пасивно заробляти.

Завдяки «зеленому» тарифу, ви зможете продавати державі надлишок виробленої електроенергії та отримувати стабільні виплати. Досвід наших клієнтів доводить — СЕС на 10 кВт повністю окуплюють себе вже за 5 років після старту. Потужніші електростанції — ще швидше. Крім основних переваг, ви додаткового отримаєте сервіс та гарантію генерації від Корпорації Радіан.

Сонячні електростанції в Україні: безпека, надійність та економічне зростання

  1. Електроенергія без шкоди для довкілля

Сонячна енергія — це екологічно чисте джерело енергії, що не завдає шкоди довкіллю. Сонячні електростанції не виділяють шкідливих газів та не використовують жодних природних ресурсів під час експлуатації. Відтак, вони є повністю безпечними для людини та навколишнього світу.

  1. Мінімізація втрат енергії при передачі та розподілі.

«Традиційна» електроенергія «доходить» до кінцевого споживача, долаючи великі відстані від крупних станцій генерації електроенергії, що призводить до її втрат. Сонячні ж системи будуть розташовані просто на даху вашого будинку, що мінімізує втрати електроенергії при її розподілі та передачі.

Бажаєте на власному досвіді оцінити переваги сонячних електростанцій? Залишайте заявку на нашому сайті, і наш менеджер зателефонує вам для обговорення!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити