Від своєчасного та якісного сервісного обслуговування сонячних батарей залежить їх потужність та обсяги операційних витрат на ремонт та утримання електростанцій. У порівнянні з іншим обладнанням, що генерує електричний струм, сонячні батареї є невибагливими в догляді, проте окупність інвестицій залежить не лише від професійного проектування та будівництва, а й контролю функціонування окремих елементів електростанцій.

Через що найчастіше виходять з ладу сонячні батареї?

  • Вплив довкілля. Причинами займання або ураження електричним струмом можуть стати різкі зміни напруги, удари блискавкою, життєдіяльність пташок, гризунів та диких тварин.
  • Пошкодження під час експлуатації. Через відсутність обслуговування сонячних електростанцій в процесі експлуатації сонячних електростанцій можуть виникати технічні збої — мікротріщини, «гарячі точки», пошкодження ізоляції кабелів, послаблення контактів клем та інше. Усе це призводить до зниження продуктивності станцій та є небезпечним.
  • Нехтування природніми факторами. Йдеться недоліки в роботі сонячних панелей, що виникли в результаті упущення важливих факторів під час проектування та будівництва електростанцій — географічного розташування електростанції, орієнтації та кута нахилу сонячних батарей відносно горизонту, кліматичних та температурних умов тощо.
  • Гарантійні випадки. Їх левову частку складають несправності, що відбуваються за виною виробника, постачальника чи установника обладнання. До цієї групи належать внутрішні дефекти елементів обладнання, що є виробничими недоліками або пошкодженнями, набутими під час транспортування чи монтажу.

Як запобігти виходу сонячних електростанцій з ладу та впевнитися в тому, що Ваша сонячна електростанція працює, як годинник?

Обслуговування сонячних батарей від корпорації RADIAN

Професійне та кваліфіковане обслуговування сонячних батарей від корпорації RADIAN на регулярній основі допоможе:

  • збільшити термін експлуатації сонячних електростанцій;
  • заощадити витрати на утримання та ремонт;
  • зменшити фінансові витрати у разі простою електростанцій;
  • забезпечити окупність Ваших інвестицій, вкладених у встановлення сонячних батарей.

Ми пропонуємо комплексне сервісне обслуговування СЕС, що забезпечить їх стабільну та безперебійну роботу на довгі роки.

Залиште заявку на нашому сайті, щоб дізнатися ціну сонячних батарей від RADIAN разом із обслуговуванням!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити