Що потрібно знати перед встановленням СЕС?

2021.11.24

Якщо ви по ряду причин (економіка, екологія, аварії на лініях електропередач) замислювалися над питаннями використання відновлюваної енергії, а саме, вироблення електроенергії за рахунок енергії Сонця - ви на правильному шляху!

Вибираємо електростанцію разом!

На цьому етапі необхідно вирішити, для яких конкретних цілей вам потрібна ваша сонячна електростанція.

В основному, сонячні електростанції доступні в трьох різних типах. Перша - це сонячна електростанція, друга - автономна сонячна електростанція, а третя - гібридна сонячна електростанція. Всі типи систем сонячної енергії відрізняються один від одного за своїми характеристиками, в той час як всі системи сонячної енергії працюють за одним принципом. Якщо ви готові встановити сонячну електростанцію, але не повністю в цьому розбираєтеся, просто ознайомтесь з потрібною інформацією нижче.

Вибір місця і режиму монтажу сонячної електростанції

Розміщувати масив сонячних модулів можна де завгодно, потрібно тільки дотримуватися деяких основних правил:

- Поверхня генерації фотоелектричних модулів, наскільки це можливо, повинна бути повернута на південь;

- Затемнення фотоелектричних модулів повинно бути мінімальним;

- Фотоелектричні модулі не повинні піддаватися впливу підвищених температур.

Яка площа потрібна для установки сонячної системи?
Простір необхідний для установки сонячної системи, залежить від її ємності і розміру. Зазвичай для установки сонячної системи потужністю 1 кВт потрібно зона без тіней площею 4,5 м2.

Сонячні панелі для вашого будинку від Корпорації Радіан може бути одним з наймудріших рішень, яке ви можете зробити. Ви не тільки отримуєте чисту енергію від сонця, але й заощаджуєте гроші!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити