СКІЛЬКИ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ МЕНІ ПОТРІБНО ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ МОГО БУДИНКУ?

2021.11.24

Сонячні системи розраховані виходячи з вашого споживання енергії в кіловат-годинах (кВт · год). Але якщо у вас немає таких цифр, ця стаття пропонує приблизні розміри системи на основі знайомих орієнтирів, таких як квадратні метри або кількість спалень в вашому домі.

Коли люди вперше розглядають ідею переходу на сонячну енергію, один з найперших питань, яке приходить на розум, це «скільки сонячних батарей мені потрібно для живлення мого будинку?»

Хоча єдиний точний і надійний спосіб визначення розміру сонячної системи заснований на вашому особистому використанні енергії, ми розуміємо, що не у всіх є ця інформація. Для тих хто тільки починає свої дослідження сонячної енергії, ми хотіли надати еталонні розміри систем, засновані на знайомих орієнтирах, таких як квадратні метри і кількість спалень в вашому домі.

Один простий спосіб відповісти на питання «Скільки сонячних батарей мені потрібно?» - проконсультуватися з професійним фахівцем з установки сонячних батарей від Корпорації Радіан, який може дати вам безкоштовну домашню оцінку сонячної енергії.

Як розрахувати скільки панелей мені потрібно?

Якщо ви хочете зрозуміти, скільки енергії вам потрібно, почніть з того, скільки кіловат-годин (кВтг) електроенергії ви використовуєте в рік. Більшість комунальних підприємств надають вам загальне споживання електроенергії за останні дванадцять місяців в щомісячному рахунку. Щоб запропонувати деяку перспективу, один кВт-годину - 1000 Вт енергії, використовуваної в годину. Таким чином, якщо у вашому будинку 20 лампочок, і всі вони використовують лампочки по 50 Вт, то при включенні всіх ламп в вашому домі протягом години буде споживатися один кВтг електроенергії. Середня українська сім'я споживає трохи менше 11 000 кВтг на рік. Для будинку, яке споживає 1000 кВтг на місяць, зазвичай потрібно від 20 до 30 сонячних батарей. Точне число змінюється в залежності від характеристик обраної моделі панелі, а також від сонячного світла

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити