Сонячні панелі в Україні: вплив на людину та довкілля

2022.01.28

Довкола теми сонячних панелей в Україні постає чимало суджень, більшість із яких є помилковими. Чи справді сонячні батареї негативно впливають на здоров’я людини та стан довкілля?

Сонячні електростанції не є достатньо вивченим явищем. Найбільше суперечок викликає питання щодо переробки сонячних батарей через 25 років після встановлення — періоду їх ефективної експлуатації. Зокрема, підґрунтям для широкого обговорення проблеми є відсутність досконалої технології переробки. Проте вже зараз можемо говорити про повторне використання пластин із кремнію та полімерних комплектуючих в процесі будівництва автомагістралей.

Варто зауважити, що електрика, яку виробляють сонячні електростанції, не шкодить атмосфері та не впливає на тваринний та рослинний світ, водні ресурси, а також людське здоров’я.

Сонячні батареї: шкода чи користь?

Сонячні електростанції — один із сучасних та інноваційних способів зберегти і поліпшити стан екології. На відміну від атомних та гідроелектростанцій, СЕС не забруднюють повітря та воду отруйними викидами.

У чому користь сонячних електростанцій та чи шкодять сонячні батареї?

  • Монтуючи наземні конструкції для розміщення сонячних батарей, ми не наносимо відчутної шкоди ґрунту, адже дотримуємось відповідних технологій будівництва. У подальшому, після закінчення терміну експлуатації, земельна ділянка, де розміщувалися сонячні батареї, може бути на 100% використана в господарських цілях.
  • Енергія генерується завдяки фізичним процесам, а не горінню, тому використання сонячної електростанції є повністю безпечним для атмосфери.
  • Сонячні батареї, які ми пропонуємо, не потребують особливого догляду та обслуговування. Усе, що потрібно буде робити — інколи очищувати панелі від пилу та бруду.
  • Панелі виготовляються з екологічних та безпечних матеріалів, що не шкодять довкіллю та людському здоров’ю.

Тривалий термін експлуатації сонячних електростанцій дозволяє заздалегідь окреслити перспективи розвитку енергомереж.

Вплив сонячної електростанції

У ефективності сонячних електростанцій вже переконалися десятки наших задоволених клієнтів, що підтверджується практичним досвідом експлуатації. Ми використовуємо якісні панелі від світових виробників, що відповідають суворим європейським стандартам.

Саме тому сонячні електростанції, що встановлює компанія RADIAN, є повністю безпечними для використання у домогосподарстві та промисловості.

Замовляйте встановлення сонячної електростанції під власне споживання та отримуйте ескізний проект у подарунок!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити