СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ ПІД ВЛАСНЕ СПОЖИВАННЯ

2021.11.24

Багато власників бізнесу, особливо якщо бізнес пов'язаний з великим енергоспоживанням, стикаються зі скасуванням пільг і підвищенням тарифів. Найбільш привабливі з цієї точки зору - сонячні електростанції.

Встановлення СЕС для власного споживання дозволить не тільки знизити витрати на електроенергію але і стане хорошим доповненням системи безперебійного живлення Вашого підприємства.

Ці системи не вимагають спеціального місця - вони розміщуються на порожніх площах дахів або ділянках землі на території підприємства, а встановлення сонячної електростанції може проводиться в існуючу інфраструктуру.

Застосування таких систем можливо, наприклад, для складських приміщень, магазинів, супермаркетів, заправок, автоцентрів, підприємств харчової промисловості, поліграфічних підприємств, ферм, логістичних центрів, готелів, баз відпочинку і т.д.

Мережева сонячна електростанція для власного споживання працює без акумуляторних батарей в реальному часі. Підключення до «зеленого» тарифу не потрібно, але в перспективі така можливість теж не виключена. Згенерована сонячною станцією електроенергія відразу ж споживається навантаженням, виключаючи споживання з мережі і покриваючи власне споживання. Коли сонячної енергії не вистачає, різниця автоматично береться з мережі. Коли сонячна електроенергії в надлишку, то зайва згенерована електроенергія перетікає в мережу і використовується Smart Meter - пристрій, який регулює потужність інверторів. Інвертори необхідні для того, щоб перетворити постійний струм сонячних панелей в змінний струм з такими ж параметрами як у струмі в мережі.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити