
Як менше платити за світло з RADIAN?
Як перестати нарікати на високі тарифи на комуналку для бізнесу й натомість витрачати більше часу на себе та свою сім’ю, щомісяця отримуючи прибуток на картку?
Бізнес на сонячних батареях — найефективніший спосіб заробітку при мінімальних зусиллях. Високі ставки «зеленого тарифу» та лояльне ставлення держави до альтернативних енергетичних джерел дають можливість будувати СЕС та вигідно заробляти на цьому.
Чому сонячні електростанції з кожним роком стають дедалі популярнішими в Україні? На це є декілька причин:
- стрімке зниження цін на обладнання;
- можливість для бізнесу отримати енергетичну незалежність та заощадити на рахунках за електроенергію;
- підвищення прибутку у доларовому еквіваленті майже вдвічі за той самий період;
- високі ставки зеленого тарифу.
До того ж, якщо зважати на неминуче подорожчання «традиційної» електроенергії, що виробляється на дорогому в експлуатації та застарілому обладнанні, фотоелектричні технології є чи не єдиним економічно обгрунтованим рішенням та шляхом менше платити за світло.
Бізнес на сонці з нуля: як почати заробляти?
Заробляти на сонячних батареях реально. Це можливо у тому випадку, коли ваша сонячна електростанція не лише покриває ваші власні потреби в електроенергії, а й дозволяє продавати її надлишок державі. Це і є принцип дії «зеленого» тариф», коли держава зобов’язується викуповувати у приватних осіб та бізнесу надлишки електроенергії.
Тож як почати заробляти на сонячних батареях в Україні? Є декілька шляхів.
- Заощаджувати на електроспоживанні у своєму домоволодінні в порівнянні з рахунками за «традиційну» електроенергію, що постійно зростають.
- Економити на споживанні електроенергії підприємством, якщо ви є власником бізнесу та покриваєте рахунки за електрику за ціною для промисловості.
- Використовувати частину електроенергії для власних потреб — освітлення, побутових приладів, а надлишкову енергію продавати державі за «зеленим» тарифом.
- Продавати всю вироблену сонячною електростанцією енергію для отримання прибутку.
- Перевести основне навантаження або споживання виробництвом на період активного сонячного випромінювання, щоб компенсувати споживання за рахунок сонячної електростанції за умови відсутності «зеленого» тарифу.
При цьому варто враховувати, що обсяги прибутку з однієї сонячної електростанції можуть залежати від багатьох нюансів, як-от кута нахилу, особливостей місцевості, а головне — якості фотоелементів.
Цікавить більш детальна інформація? Зверніться до фахівців компанії RADIAN — ми з радістю надамо відповіді на ваші запитання!