Як менше платити за світло з RADIAN?

2022.01.25

Як перестати нарікати на високі тарифи на комуналку для бізнесу й натомість витрачати більше часу на себе та свою сім’ю, щомісяця отримуючи прибуток на картку?

Бізнес на сонячних батареях — найефективніший спосіб заробітку при мінімальних зусиллях. Високі ставки «зеленого тарифу» та лояльне ставлення держави до альтернативних енергетичних джерел дають можливість будувати СЕС та вигідно заробляти на цьому.

Чому сонячні електростанції з кожним роком стають дедалі популярнішими в Україні? На це є декілька причин:

  1. стрімке зниження цін на обладнання;
  2. можливість для бізнесу отримати енергетичну незалежність та заощадити на рахунках за електроенергію;
  3. підвищення прибутку у доларовому еквіваленті майже вдвічі за той самий період;
  4. високі ставки зеленого тарифу.

До того ж, якщо зважати на неминуче подорожчання «традиційної» електроенергії, що виробляється на дорогому в експлуатації та застарілому обладнанні, фотоелектричні технології є чи не єдиним економічно обгрунтованим рішенням та шляхом менше платити за світло.

Бізнес на сонці з нуля: як почати заробляти?

Заробляти на сонячних батареях реально. Це можливо у тому випадку, коли ваша сонячна електростанція не лише покриває ваші власні потреби в електроенергії, а й дозволяє продавати її надлишок державі. Це і є принцип дії «зеленого» тариф», коли держава зобов’язується викуповувати у приватних осіб та бізнесу надлишки електроенергії.

Тож як почати заробляти на сонячних батареях в Україні? Є декілька шляхів.

  1. Заощаджувати на електроспоживанні у своєму домоволодінні в порівнянні з рахунками за «традиційну» електроенергію, що постійно зростають.
  2. Економити на споживанні електроенергії підприємством, якщо ви є власником бізнесу та покриваєте рахунки за електрику за ціною для промисловості.
  3. Використовувати частину електроенергії для власних потреб — освітлення, побутових приладів, а надлишкову енергію продавати державі за «зеленим» тарифом.
  4. Продавати всю вироблену сонячною електростанцією енергію для отримання прибутку.
  5. Перевести основне навантаження або споживання виробництвом на період активного сонячного випромінювання, щоб компенсувати споживання за рахунок сонячної електростанції за умови відсутності «зеленого» тарифу.

При цьому варто враховувати, що обсяги прибутку з однієї сонячної електростанції можуть залежати від багатьох нюансів, як-от кута нахилу, особливостей місцевості, а головне — якості фотоелементів.

Цікавить більш детальна інформація? Зверніться до фахівців компанії RADIAN — ми з радістю надамо відповіді на ваші запитання!

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити